Otel Rezervasyon

Otel Rezervasyon

Otele erken giriş/geç çıkış yapmak istiyorum? Nasıl yapabilirim?

Bu isteklerini otelin müsaitliğine bağlıdır. Otel, önceden konfirme edilmiş olsa dahi, son anda otelin doluluğuna bağlı olarak bu isteği kabul etmeme hakkına sahiptir. Bazı oteller yarım günlük ya da tam günlük ücret karşılığı bu isteklerinizi onaylayabilmektedir.

Sigara içilen odada konaklamak istemiyorum? Nasıl emin olmalıyım?

Genelde otel rezervasyonu yaparken otelin genel kuralları ve oda tiplerinin detaylarında bu konuda bilgilendirme mevcuttur. Bilgilendirmenin yeterli olmadığı durumlarda 0850 878 0 400 no’lu Müşteri Destek Hattımızı arayarak ya da mail yolu ile iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Evcil hayvanım mevcut. Otelde konaklama yapabilir miyim?

Otelin evcil hayvan kabul edip etmediğine ilişkin bilgi, otel genel özelliklerinde mevcuttur. Otel konaklamasını seçerken filtreleme özelliğinde evcil hayvan uygun seçeneğini işaretlemeniz durumda, bu özelliğe sahip oteller rezervasyon için size sunulacaktır.

İptal güvence paketi nedir?

Erken Rezervasyon kampanyasından faydalanarak yapılan rezervasyon işlemleri standart sözleşme koşullarına göre iptal edilemez. İptal Güvence Paketi ile bu durum ortadan kaldırılarak misafirlerimize, otel girişine 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal ve değişiklik yapma hakkı tanınmaktadır.

Erken rezervasyon avantajı nedir?

Sezon öncesi dönemde taban fiyatları kullanılmakta ve bu fiyatın üzerinden %50'ye varan indirimlerle müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede müşteriler otellerin kapasitesi dolmadan bir çok alternatife ulaşabilmekte, hem uygun fiyatlardan hem de uzun vadede ödeme avantajından faydalanabilmektedir.

Otele giriş yaptıktan sonra konaklama süresini uzatabilir miyim?

Çağrı merkezimizi arayarak uzatma talebinizi seyahat danışmanlarımıza iletebilirsiniz. Müsaitlik doğrultusunda ilgili seyahat danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Oda fiyatlarına kahvaltı dahil mi?

Seçtiğiniz oda tipine ve otele göre değişebilir. Bu bilgiyi, seçtiğiniz oda tipinde görebilirsiniz.