Paraflytravel.com’da tüm seyahat harcamalarınıza 7.500 TL’ye Varan Ekstra İndirim fırsatı! Detaylar için tıklayınız
×

Uygun Otel Avantajlarından Faydalanın

Keyifli bir tatilin olmazsa olmazı beklentilerinize uygun, konforlu ve bütçenize uygun bir otelde konaklamaktır. İster yurt içinde, ister yurt dışında binlerce oteli bir arada bulabileceğiniz Parafly Travel ile tatilinizi zevkinize ve bütçenize uygun otellerde geçirmeniz çok kolay. Çocuklarınız ile gideceğiniz tatil köylerinden macera dolu safari seyahatinize uygun safari kamplarına, dünyanın en gözde şehirlerinde ekonomik şehir otellerinden özel konseptli butik otellere her seyahat için uygun alternatifler Parafly Travel'da.

 

Yurt içi Otellerinde %50’e Varan İndirim Fırsatı Fırsatı

Yurt İçi Oteller

Yurt içi seyahatlerinize en uygun otel alternatiflerini Parafly Travel'da sizlere sunuyoruz. Yurt içinde nereye gitmek isterseniz isteyin, konaklamanızı kolayca organize edebilirsiniz. İş seyahatleriniz için İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin en ekonomik otellerini; yaz aylarında deniz ve güneşin tadını çıkarmak için Bodrum, Çeşme, Kemer, Belek gibi Türkiye'nin gözde tatil beldelerinin en güzel otellerini; kış sporları için Uludağ, Kartalkaya, Kartepe'nin en iyi kayak otellerini; günlük hayatın karmaşasından kaçıp kısa bir mola vermek için Sapanca, Ağva, Abant gibi doğa ile iç içe olabileceğiniz destinasyonların seçkin butik otellerini; yenilenmek için en iyi spa ve termal otelleri kolayca bulabilirsiniz.

Yurt Dışı Otelleri

İster Londra, Paris, New York, Tokyo gibi dünyanın en güzel metropolleri olsun, ister rüya gibi kumsalları ile Maldivler, Phuket, Dubai gibi tatil bölgeleri olsun; dünyanın neresine giderseniz gidin, aradığınız kriterlere uygun yüzlerce otel seçeneğini Parafly Travel'da bulabilirsiniz. Dünyanın her yerinde sayısız otel seçeneğini otel özellikleri ve fiyata göre sıralayarak aradığınız oteli kolayca bulabilir, diğer gezginlerin deneyimlerini okuyarak seyahatiniz boyunca konforunuzu ve güvenliğinizi garantileyecek en doğru otellerde konaklayabilirsiniz.