Uçak bileti, iptal/iade işlemleri

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız uçak biletlerinizi sadece 2 kolay adımda iptal edebilirsiniz.

  • Online iptal/iade işlemleri şu an sadece Türk Hava yolları ve AnadoluJet havayolları biletlerinde yapılmaktadır.
  • Diğer havayolları ve ürünlerin iptal/iadeleri hakkında bilgi almak için müşteri destek ekibimizle görüşebilirsiniz.
Uçak İptal / İade

Fulltrip.com’dan almış olduğunuz uçak biletlerin İptal/İade işlemlerinde, işlem yaptığınız havayolu şirketlerinin iptal ve iade kuralları geçerlidir. Bu kurallar havayolu şirketlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

İade işleminiz başlatıldığında, biletleme esnasında ödemiş olduğunuz hizmet bedeli iade edilmeyecek olup, iade işlemlerinde ayrıca bir hizmet bedeli alınmayacaktır. İadesi mümkün olan veya ilgili havayolu tarafından iadesine karar verilen biletin bedel iadesi, bileti satın alırken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır. İadelerin ilgili banka veya kredi kartına yansıtılma süresi bankalara ve kart programlarına göre farklılık gösterebilir. Bu konuda bankalardan bilgi alınabilir.

Uçak biletimi iptal/iade edebilir miyim?

Biletlerin iptal/iade edilebilmesi tamamen havayolları tarafından belirlenen kurallara bağlıdır. Promosyonlu biletler iptal/iade edilemez.

Uçak biletini iptal/iade etmek istediğimde ne yapmalıyım?

[YoucancancelreturntheticketonlineviaVodafoneText] Biletinizi üye olmadan satın aldıysanız, ana sayfanın üst kısmındaki "Online İşlemler" menüsüne tıklayarak, açılan pencereden "Uçak İptal İade" yi seçerek online olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kurallara göre iptal/iade yapılması uygun ise, yine kurallara uygun şekilde ilgili havayolu servislerinden size iade miktarı ve kesintiler var ise o ekrana yönlendirileceksiniz. Daha sonra size gösterilen tutarı onayladığınız takdirde işleminiz gerçekleştirilecektir.

İade işlemlerinde hizmet bedelini de geri alabilir miyim?

İade işlemlerinde bilet alırken ödemiş olduğunuz hizmet bedeli iade edilmez. İade işlemi için ayrıca bir hizmet bedeli alınmayacaktır.