Üyelik ve Oturum açma

Üyelik ve Oturum açma

Parafly Travel Nedir?

Parafly Travel, kullanıcılarının benzersiz fırsatlarla tüm seyahat ihtiyaçlarını keyifle karşılayabilecekleri online bir seyahat dünyasıdır. Parafly Travel ile müşterilere www.paraflytravel.com websitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel / konaklama, uçak+otel seyahat paketleri ve tur paketleri gibi çeşitli seyahat hizmetleri sunulmaktadır.

Parafly Travel neler sunar?

Parafly Travel, seyahat planlaması yapmanıza yardımcı olurken amacınıza uygun uçuş ve konaklama seçenekleri, planlama ve hazırlık aşamasında farklı destinasyon ve temalarda gidilecek yerler hakkında seyahat hizmetleri sunmaktadır. www.paraflytravel.com’da aşağıda belirtilen ayrıcalıklı ve avantajlı hizmetlerden faydalanabilirsiniz:

Detaylı filtreleme ile yurtiçi ve yurtdışı direkt ve aktarmalı uçuş;
200.000’den fazla otele online rezervasyon hizmeti
Geçmiş rezervasyonlarınızı görüntüleme

Parafly Travel’a nasıl üye olurum?

Parafly Travel’a üye olmak için adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi ve belirleyeceğiniz şifrenizi girmeniz yeterlidir.
Üye olmak için Tıklayınız...

Paraflytravel'a neden üye olmalıyım?

Paraflytravel.com, kullanıcılarının benzersiz fırsatlarla tüm seyahat ihtiyaçlarını keyifle karşılayabilecekleri online bir seyahat dünyasıdır. Müşterilere web sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel konaklaması, yurt içi ve yurt dışı turlar, araç kiralama gibi çeşitli seyahat hizmetleri sunulmaktadır.

Üyelik bilgilerime nasıl ulaşabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde Adınız ve Soyadınız çıkacak, adınızın üzerine tıkladığınız zaman üyelik bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Giriş yaptıktan sonra üyelik bilgilerim sayfasında şifremi değiştir kısmına tıkladıktan sonra ilgili adımları takip ederek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifremi unuttum. Ne yapmalıyım?

Giriş sayfasında yer alan “Şifremi Unuttum“ alanından şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi’ne nasıl ulaşabilirim?

Parafly Travel Müşteri Hizmetleri’ne 0850 878 0 400 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri destek hattımız her gün 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında, iletisim@paraflytravel.com adresine mail yolu ile ilettiğiniz sorularınız 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.

Üye olmadan siteden satın alım yapabilir miyim?

Evet. Üye olmadan misafir kullanıcı olarak giriş yapabilir ürün satın alabilirsiniz.