Uçuş Durumu
Nereden
Nereye
Yolcular
1 Yolcu
-
1
+
-
0
+
-
0
+

Kampanyalar

Yaz Erken Rezervasyon Başladı

Antalya, Çeşme, Bodrum, Didim, Kuşadası, Alaçatı ve bunun gibi pek çok popüler lokasyonda bulunan birbirinden güzel oteller, size özel taksit seçenekleri ve fiyatlar ile beğeninize sunulmaktadır. Bu kampanya süresince erken rezervasyon sayfamızı inceleyerek beğendiğiniz otellerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve içinize en çok sinene rahatlıkla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Beğendiğiniz tesislerin detaylarını web sitemizden inceleyerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.
 
Yaz Erken Rezervasyon Başladı

Kampanya Detayları

* Kampanya sadece web sitesi üzerinden erken rezervasyon kapsamındaki tesislerde yapılacak konaklamalar için geçerlidir.
* Fiyat Farkı İade Garantisi, ibareli seçili otellerde geçerlidir.
* Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir.
* Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.
* Fiyat Farkı İade Garantisi 28/10/2019 - 01/06/2020 tarihleri arasında satın alınan ve 01/04/2020 - 30/09/2020 tarihleri arasında yapılacak konaklamalar için geçerlidir.
* Fiyat Farkı İade Garantisi talepleri ancak konaklama tarihi başlamadan geçerlidir. Konaklama tarihi başladıktan sonra yapılacak talepler geçerli sayılmayacaktır.
* İptal hakkı, Seyahat Güvence Paketi sahibi misafirlerimiz için geçerlidir.

Diğer Kampanyalar

Kampanyalar