Uçuş Durumu
Nereden
Nereye
Yolcular
1 Yolcu
-
1
+
-
0
+
-
0
+

Kampanyalar

Karavan Kiralama Fırsatı!

Doğal yaşamı seviyor ve doğayı keşfetmekten büyük bir haz duyuyorsanız; karavan tatili, doğa ile bütünleşmenin en keyifli seçeneği. Kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedebileceğiniz çekme karavanlarda konaklamak, tatilinizin her anını büyük bir keyifle geçirmenizi sağlayacak.
 Karavan Kiralama Fırsatı!

Kampanya Detayları

Bir yaşam alanında ihtiyaç duyulan temel özelliklerin kompakt şekilde bir araya geldiği çekme karavanlar konforlu bir tatil için vazgeçilmez bir seçenek sunuyor. Güncel teknolojilerin kullanıldığı çekme karavanlar, Skoda Kamiq SUV veya Pick-up araç ile birlikte kiralanıyor.

Çekme karavanı dilediğiniz yere götürebilmenizi sağlayan SUV veya Pick-up araçlar, güçlü ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Üstelik, karavanı konumlandırdıktan sonra çevrede merak ettiğiniz tüm noktaları keşfetmek için SUV veya Pick-up aracınızı kullanabilir ve klasik bir karavanın ulaşamayacağı pek çok noktaya gitme şansına sahip olabilirsiniz. Dinlenme, yemek yapma, uyuma ve duş alma gibi ihtiyaçlarınız için kullanışlı özelliklere sahip olan çekme karavanlar, konforu sizler için dilediğiniz alana taşıyor.

İhtiyaç duyduğu enerjiyi güneş panellerinden elde eden karavan içerisinde priz ve USB girişi gibi güç kaynakları bulunuyor. Yatağa dönüşebilen oturma grubu ve ranzalar ile rahat uyku alanları sizlere sunuluyor. Konforlu ve 2-4 kişilik geniş yatak kapasitesi ile dilerseniz sevdiğiniz insanla baş başa, dilerseniz kalabalık bir şekilde ailenizle eğlenceli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Karavanın kullanışlı banyosu içinde banyo teknesi, klozet, banyo dolabı ve lavabo gibi tüm ihtiyaçlarınız yer alıyor.

Sevdiklerinize yemek yapabileceğiniz mutfak alanında ikili ocak, evye ve musluk gibi kaliteli ekipmanlar bulunuyor. Yemek yiyebileceğiniz ve ardından sohbet edebileceğiniz bir masaya sahip olan karavanınız ile keyifli tatil akşamları geçirebilirsiniz. Zengin pencereli bir yapıya sahip olan çekme karavan, aydınlık ve ferah bir tatil ortamı sunuyor. Giriş kapısında bulunan sineklik ise esintiyi engellemeden haşerelere karşı korunmanızı sağlıyor. Dış mekan duşu, çöp kovası, tente, ekstra bagaj, cam tavan ve daha pek çok fonksiyonel özellik çekme karavanlarda konforlu bir yaşam alanı oluşturuyor.


Katılım Koşulları

●  Çekme karavan SUV veya Pick-up araç ile birlikte kiralanmaktadır.
●  Karavanlar 2-4 kişiliktir.
●  Genel araç kiralama şartları geçerlidir.

Diğer Kampanyalar

Kampanyalar