Popüler Tatil Bölgeleri

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, yaz mevsimi için planladığınız tatilinizi bir kaç ay öncesinden cazip ödeme seçenekleri ve %35’e varan indirimlerle satın alma imkanı veren kampanyalardır. Rezervasyonunuzu ne kadar erken yaparsanız tatilinizi en düşük fiyatlardan hem de özel indirimlerle en ekonomik şekilde satın almış olursunuz. Tek yapmanız gereken arama kriterlerinden istediğiniz özellikleri belirlemek ve farklı konsept ve özellikli yüzlerde otel içinden size en uygun olanı seçmek.

Erken rezervasyon 2018

Yorucu bir yılın yorgunluğunu atacağınız tatiliniz için planınızı henüz yapmadıysanız mutlaka erken rezervasyon fırsatlarını incelemenizi öneriyoruz. Yeni evli çiftlere özel balayı otelleri, çocuklu aileler için çocuk dostu oteller, maksimum deneyimden ve konfordan faydalanmak için deluxe oteller erken rezervasyon kapsamında yararlanabileceğiniz oteller arasındadır.

Son 3 Güne Kadar Koşulsuz İptal Güvencesi

Erken rezervasyon güvence paketi satın almanız durumunda tatiliniz son 72 saate kadar sigorta altına alınır ve herhangi bir nedenle tatilinizi iptal etmeniz durumunda koşulsuz iptal hakkına sahip olabilirsiniz.

Ortalama %35'e varan İndirim ve Parafly ile vade farksız 6 Taksit Avantajı

Erken rezervasyonda sezon fiyatlarına göre %35'e varan indirim ve vade farksız 6 taksit imkânıyla size uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Parafly kartlarına peşin fiyatına 6 taksit yapabiliyorsunuz.

Paraf Para ile ödeme ve Avans Para Kullanma

Parafly kartınızdan hiç bir ücret ödemeden Paraf Paralarınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
Paraf Paranız olmasa bile dilediğiniz zaman Avans Paraf Para kullanarak bedava tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Listeleniyor

LÜTFEN BEKLEYİNİZ