Filtre
Ara

Espresso Italia (16-21 Mart)

16 - 21 Mart 2018 tarihleri arasında Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen - Roma (FCO) gidiş, Milano Bergamo (BGY) - İstanbul Sabiha Gökçen dönüş  ekonomi sınıfı uçak biletleri; Havalimanı vergileri; 3* ve 4* otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar; Havalimanı-otel-havalimanı transferleri; Tüm şehirlerarası transferler; Panoramik Venedik, Floransa ve Roma şehir turları; Şehir vergileri; Vaporetto ücreti; Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri ve Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası'ndan oluşan tur paketi

16 Mart 2018
21 Mart 2018
16 Mart hareketli Pegasus Havayolları uçuşu ile 5 gece / 6 gün Espresso Italia (Roma-Floransa-Venedik) Turu 3*-4* merkeze uzak otellerde iki kişilik odada kişi başı 399 Eur yerine 359 Eur
529.00
Espresso Italia
Roma (2) – Floransa (2) – Venedik (1)  
Kış Dönemi
Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile
16 - 21 Mart 2018
5 Gece / 6 Gün
Roma gidiş, Milano dönüş

Tur Programı:

1. Gün: 16 Mart 2018 Cuma // İstanbul – Roma 
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 09.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın PC 535 sayılı tarifeli seferi ile saat 11.30’da Roma’ya uçuş. Yerel saat ile 13.15’te varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele Anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, "Tatlı Hayat" filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol Merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Akşam rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Roma Gece Turu veya Yemekli Gece Turu’na katılma imkanı. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde. 
Roma Gece Turu: 25 Eur / kişi başı
Yemekli Gece Turu: 55 Eur / kişi başı

2. Gün: 17 Mart 2018 Cumartesi // Roma
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli & Pompei turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18. yüzyıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Pompei açıkhava müzesi ziyareti sonrası Napoli’ye yola çıkıyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17. yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydanı’ndan ve Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Napoli & Pompei Turu: 85 Eur / kişi başı

3. Gün: 18 Mart 2018 Pazar // Roma - Floransa
Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turun katılma imkanı. İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomosu'nun görülmesinin ardından Floransa’ya hareket. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turu. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio Köprüsü, Medici Ailesi'nin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın başyapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomosu ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Orvieto Turu: 25 Eur / kişi başı

4. Gün: 19 Mart 2018 Pazartesi // Floransa
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Toskana turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pisa’da İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra San Gimignano’ya yola çıkıyoruz. Kendinizi Ortaçağ’da hissedecek olduğunuz San Gimignano’da, 12. ve 13. yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen 13 kuleyi ve Cisterne Meydanı’nı göreceğiz. Turumuz sonrası Siena’ya hareket ediyoruz. Mahalle kültürünün baskın bir şekilde görüldüğü Siena’da toplamda 17 mahalle bulunmaktadır. Mahallelerin katılımıyla gerçekleştirilen Palio at yarışlarının yapıldığı Campo Meydanı, yapımı yarım kalan Siena Duomosu ve şehrin dar sokakları Siena şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Toskana Turu: 90 Eur / kişi başı

5. Gün: 20 Mart 2017 Salı // Floransa - Venedik
Sabah kahvaltısının ardından Venedik'e hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bologna turuna katılma imkanı. Bologna şehir turumuzda Bologna’nın merkezi olarak kabul edilen Piazza Maggiore (Büyük Meydan), meydanın hemen arkasında bulunan Neptün Çeşmesi, Eski Borsa Binası, Avrupa'nın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar), Bologna’nın simgeleri haline gelen Garisenda ve Asinelli kuleleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Venedik'e hareket. Tronchetto Meydanı'na varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turu. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların cezaevine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik'in sembolü olan Gondol turu. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
Bologna Turu: 25 Eur / kişi başı
Gondol Turu: 25 Eur / kişi başı

6. Gün: 21 Mart 2018 Çarşamba // Venedik - Milano - İstanbul    
Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Bergamo Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Havayolları’nın PC 706 sayılı tarifeli seferi ile saat 13.55’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.40’ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.


Oteller:
3* ve 4* Oteller
Venedik (Vicenza, Mestre, Treviso, Padova, Lido de Jesolo bölgeleri)
Floransa (Montecatini)
Roma (Merkeze 10 – 15 km mesafe)
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
* Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen - Roma (FCO) gidiş, Milano Bergamo (BGY) - İstanbul Sabiha Gökçen dönüş  ekonomi sınıfı uçak biletleri
* Havalimanı vergileri
* 3* ve 4* otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
* Tüm şehirlerarası transferler 
* Panoramik Venedik, Floransa ve Roma şehir turları 
* Şehir vergileri (25 Euro) 
* Vaporetto ücreti (15 Euro)
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
* Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
* Vize ücreti
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
* Opsiyonel turlar 
* Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 
* Satın alınan fırsatın iptal ve iadesi yoktur.
* Belirtilen fiyatlar iki kişilik odada kişi başıdır.
* Paket tura katılacak sayının (Minimum 40 kişi) yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
* Uçak saatlerine bağlı olarak, gezilecek yerler aynı kalmak suretiyle program akışında değişiklikler olabilir.
* Triple yani 3 kişilik konaklamalarda, iki kişilik odaya 3. yatak ilave olarak konulmaktadır.
* Continental kahvaltı ayrı grup salonunda verilmektedir.
* Ekstra turlar minimum 15 kişi katılımı ile gerçekleşmektedir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmayı arzu etmeyen konuklarımıza en uygun konaklama tesisinde serbest zaman verilir.
* Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.
* Ödeme anındaki döviz kuru geçerlidir.
* Acentemiz, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareketten 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.
* Yurtdışı gezilerinde tur bitiş tarihi itibarı ile en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
* Tur dahilindeki ülkelere giriş vizesi yolcuların sorumluluğunda olup vize alınamaması sebebi ile turlarda herhangi bir iptal ve iade yapılmaz.

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Listeleniyor

LÜTFEN BEKLEYİNİZ