Filtre
Ara

Budva Turu (18-23 Haziran)

18 - 23 Haziran 2018 tarihleri arasında Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Podgorica gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri; Havalimanı vergileri; Seçilen kategori otellerde yarım pansiyon konaklama; Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri; Panoramik Budva şehir turu; Türkçe rehberlik hizmeti ve Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası'ndan oluşan tur paketi

18 Haziran 2018
23 Haziran 2018
18 Haziran hareketli THY uçuşu ile 5 gece / 6 gün Budva Turu 3* Slovenska Plaza Hotel vb. otellerde iki kişilik odada kişi başı 609 Eur
739.00
18 Haziran 2018
23 Haziran 2018
18 Haziran hareketli THY uçuşu ile 5 gece / 6 gün Budva Turu 4* Bracera Hotel vb. otellerde iki kişilik odada kişi başı 709 Eur
889.00
Adriyatik’in İncisi Montenegro Turu
Budva (5)
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile 
18 - 23 Haziran 2018
5 Gece / 6 Gün 

Tur Programı:

1. Gün: 18 Haziran 2018 Pazartesi // İstanbul – Podgorica – Budva   
İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 15.00’da buluşma ve bagaj, check–in işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1087 sayılı seferi ile 18:25’te Podgorica’ya uçuş. Yerel saatle 19.10’da varışımızın ardından Budva’ya transfer oluyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından konaklama yapacağımız otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde. 

2. Gün: 19 Haziran 2018 Salı // Budva   
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Budva şehir turuna başlıyoruz. 2500 yıllık geçmişi ile Adriyatik’in en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Budva, aynı zamanda çok gözde bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Eski şehrin surları içinde ve kalenin etrafında keyifli bir yürüyüşün ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kotor Körfezi turuna katılabilirler. Montenegro’nun tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebileceğimiz bu turumuzda, ilk durağımız UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'ne alınan ve doğal bir liman olan Kotor şehri. Kotor'da kale içinde yapılacak rehber eşliğindeki gezinin ve sunulacak serbest zamanın ardından, sonraki durağımız Perast olacak. Kotor Körfezi'nin el değmemiş güzelliğinin keyfini Perast'i keşfederek sürebilirsiniz. Perast sonrasında, Montenegro'nun Avrupa'ya açılan yüzü Tivat'a hareket ediyor ve Karadağ’ın Monaco’su da denilen Tivat'ın sembolü, Porto Montenegro'yu geziyoruz. Burada çeşitli lüks restoran ve kafelerde dinlenebilir ya da sahilde yürüyüş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Budva’ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
Montenegro Turu:  35 Eur / kişi başı

3. Gün: 20 Haziran 2018 Çarşamba // Budva  
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği fiyortlarda yüzme turuna katılabilirler. Harika bir doğada çıkacağınız bu turda teknemizle fiyortların içinde keyifli bir gezinti yapacak ve 3 farklı yerde mola vererek fiyorlarda yüzme şansı bulacağız. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Tam günlük turun ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
Fiyortlarda Yüzme Turu: 50 Eur / kişi başı

4. Gün: 21 Haziran 2018 Perşembe // Budva 
Otelde alacağımız kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Deniz, kum, güneşin keyfini çıkarabilir; her şey dahil otelimizin imkanlarından faydalanabilirsiniz. Dileyen misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Rafting turuna katılabilirler. Turumuzda “Avrupa’nın Mücevheri” olarak anılan Tara Nehri’ne gideceğiz. 82 km uzunluğu ile Colorado Nehri’nden sonra dünyadaki en uzun kanyon olan Tara’da önce keyifli bir jeep safari yapacak, ardından 16 km’lik mesafeyi rafting yaparak unutulmaz bir maceraya atılacağız. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
Rafting Turu: 75 Eur / kişi başı

5. Gün: 22 Haziran 2018 Cuma // Budva   
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Mostar-Blagaj turuna katılabilirler. Tarihe yolculuk yapacağımız bu turumuzda Bosna-Hersek sınırını geçtikten sonra ilk durağımız, bütün tarihi dokusuyla korunan ve Türk köylerindeki 16.yy.’da Osmanlı tarafından yapılan binaları gördükten sonra özel araçlarımızla Mostar’a doğru devam ediyoruz. Mostar’da yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü, 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkılmış; ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koski Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Öğle yemeği, alışveriş ve ihtiyaçlar için serbest zamanımızın ardından sonraki durağımız olan Blagaj’a doğru hareket ediyoruz. Doğa ile iç içe şelalelerin olduğu bu huzur veren yerde günün yorgunluğunu atıyor ve dünyanın dört bir yanından insanların ziyaret ettiği, su kaynağının yanı başındaki Alperenler (Dervişler) tekkesini ziyaret ediyor ve sonrasında Budva’ya dönüş için hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.
Mostar-Blagaj Turu: 60 Eur / kişi başı

6. Gün: 23 Haziran 2018 Cumartesi // Budva – Podgorica – İstanbul  
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimize kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Dubrovnik turuna katılabilirler (Geçerli Schengen vizenizin olması gerekiyor). Adriyatik’in en güzel şehirlerinden birisi olan Dubrovnik gezimizde, şehrin surları arasında kalan tarihi merkezi keyifli bir yürüyüşle keşfederken kendimizi adeta ortaçağa yolculuk yapmış gibi hissedeceğiz. Tarihteki en eski eczaneyi de ziyaret etme fırsatını bulacağız. Öğle yemeği için serbest zamanımız olacak ve öğleden sonra planlanan noktada buluştuktan sonra otelimize döneceğiz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşuyor ve Podgorica Havalimanı'na transfer oluyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 20.05’de Türk Hava Yolları’nın TK1088 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 22.45'te olacak. Turumuzun sonu. 


Oteller:
3* Slovenska Plaza Hotel vb.
http://www.hgbudvanskarivijera.com/index.php/en/

4* Bracera Hotel vb.
http://www.hotelbracera.me/
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
* Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Podgorica gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
* Havalimanı vergileri 
* Seçilen kategori otellerde yarım pansiyon konaklama
* Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
* Panoramik Budva şehir turu
* Türkçe rehberlik hizmeti
* Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
* Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)
* Kişisel harcamalar
* Ekstra turlar 
* Satın alınan fırsatın iptal ve iadesi yoktur.
* Belirtilen fiyatlar iki kişilik odada kişi başıdır.
* Paket tura katılacak sayının (Minimum 40 kişi) yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
* Uçak saatlerine bağlı olarak, gezilecek yerler aynı kalmak suretiyle program akışında değişiklikler olabilir.
* Triple yani 3 kişilik konaklamalarda, iki kişilik odaya 3. yatak ilave olarak konulmaktadır.
* Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.
* Ödeme anındaki döviz kuru geçerlidir.
* Acentemiz, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareketten 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.
* Yurtdışı gezilerinde tur bitiş tarihi itibarı ile en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
* Tur dahilindeki ülkelere giriş vizesi yolcuların sorumluluğunda olup vize alınamaması sebebi ile turlarda herhangi bir iptal ve iade yapılmaz.

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Listeleniyor

LÜTFEN BEKLEYİNİZ