Filtre
Ara

Girit Turu

28 Nisan - 01 Mayıs 2018 tarihleri arasında Aegean Havayolları özel seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) – Girit – İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) uçak bileti; Seçilecek otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklamalar; Yunanistan şehir vergileri; Panoramik Girit şehir turu; Havalimanı - otel - havalimanı transferleri; Profesyonel rehberlik hizmetleri ve Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası'ndan oluşan tur paketi

28 Nisan 2018
01 Mayıs 2018
28 Nisan hareketli Aegean Havayolları özel seferi ile 3 gece / 4 gün Girit Turu 3* Dionysos Hotel veya muadili otelde iki kişilik odada kişi başı 409 Eur
484.00
28 Nisan 2018
01 Mayıs 2018
28 Nisan hareketli Aegean Havayolları özel seferi ile 3 gece / 4 gün Girit Turu 3* Sup. Castello City Hotel veya muadili otelde iki kişilik odada kişi başı 459 Eur
549.00
28 Nisan 2018
01 Mayıs 2018
28 Nisan hareketli Aegean Havayolları özel seferi ile 3 gece / 4 gün Girit Turu 4* Ibis City Central Hotel veya muadili otelde iki kişilik odada kişi başı 509 Eur
629.00
28 Nisan 2018
01 Mayıs 2018
28 Nisan hareketli Aegean Havayolları özel seferi ile 3 gece / 4 gün Girit Turu 4* Sup. Galaxy Hotel veya muadili otelde iki kişilik odada kişi başı 559 Eur
694.00
Girit Turu
1 Mayıs Özel
Girit (3)
Aegean Havayolları Özel Seferi ile
28 Nisan - 01 Mayıs 2018
3 Gece / 4 Gün


Tur Programı:

1. Gün: 28 Nisan 2018 Cumartesi // İstanbul – Girit
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 04.00’da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Aegean Havayolları'nın A3 542 uçuşu ile saat 06:30’da Girit’e hareket. Yerel saat ile 07:50’de varış. Varışı takiben yapılacak olan şehir turunda; Plateia Elefterias’tan (Özgürlük Meydanı) itibaren başlayacak; Agios Titos, Rasih Bey Konağı, Ayos Minas (Katedral), Osmanlı Bon Marche Binası, Valide Sultan Camii Şadırvanı, Evkaf Binası, Morosini Şadırvanı, Osmanlı Kışlaları, Venedik Loggiası, Venedik Limanı ve tersaneleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Girit Gecesi Turu (Taverna) yapılacaktır. Bu turumuzda Yunan geleneksel eğlence kültürünü keşfedip limitsiz şarap, meyve, buzuki ve lir eşliğinde Girit yerel kıyafetli dansçıların folklor gösterisini izleme imkanı buluyoruz. Geceleme otelimizde.
Girit Gecesi Turu (Taverna): 75 Eur / kişi başı

2. Gün: 29 Nisan 2018 Pazar // Girit
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka tekne turu yapılacaktır. Turumuz tekneye bineceğimiz liman kasabası Plaka’da başlayacaktır. Kısa tekne yolculuğumuzun ardından ilk olarak Venedik döneminin en güçlü kalelerinden birini barındıran Spinalonga Adası ziyareti. Tekne ile Elounda’ya geçiş ve serbest zaman. Ardından şirin bir kasaba olmasının yanında kasabanın içinde yer alan gölü ve bu gölün derinliği hakkında var olan birçok efsane ile ünlü Aghios Nikolaos’ı görüyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde. 
Elounda - Spinalonga - Ag. Nikolaos - Plaka Tekne Turu: 70 Eur / kişi başı

3. Gün: 30 Nisan 2018 Pazartesi // Girit
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Fodele Köyü - Rethymno (Resmo) - Chania (Hanya) Turu yapılacak. Resmo, Venedik ve Türk dönemlerinin kalıntılarını taşıyan Yunanistan’ ın en güzel şehirlerinden biridir. Dar sokakları, eski Venedik evleri, çeşmeleri ile kendine ait karakteristik yapısı vardır. Rethymno’da verilecek serbest zamanda Fortetza (şehre bakan Venedik Akrapolü girişi tur fiyatına dâhil değildir), eski Venedik limanı, Türk minareleri, şehri çevreleyen Venedik surları görülebilir. Sonrasında Kydonia kalıntıları üzerine inşa edilmiş ve günümüzde eski ve yeni şehir olarak ikiye ayrılmış olan Hanya’ya hareket. Hanya’da bulunan Türk minareleri görüldükten sonra ünlü balık ve meyve pazarını ve güzel limanını ziyaret etmek için serbest zaman. Hersonissos’a dönüş yolunda Fodele Köyü ziyareti. Geceleme otelimizde.
Fodele Köyü - Rethymno (Resmo) - Chania (Hanya) Turu: 55 Eur / kişi başı

4. Gün: 01 Mayıs 2018 Salı // Girit – İstanbul 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Kritsa Köyü & Agios Nikolaos turu yapılacaktır. Bu turumuzda St. Tropez olarak da adlandırılan küçük sahil kasabası Agios Nikolaos’u gezme fırsatımız olacak. Turumuzun ardından resimlere konu olan küçük Kritsa köyünü gezdikten sonra otelimize dönüş. Rehberimizin bildireceği saatte otelden hareketle havalimanı transferi. Bagaj, bilet ve check-in işlemlerinin ardından Aegean Havayolları'nın A3 541 uçuşu ile saat 21:30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
Kritsa Köyü & Agios Nikolaos Turu: 50 Eur / kişi başı


Oteller:
3* Dionysos Hotel vb. 
3* Sup. Castello City Hotel vb.
4* Ibis City Central Hotel vb. 
4* Sup. Galaxy Hotel vb.
Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler:
* Aegean Havayolları özel seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) – Girit – İstanbul Sabiha Gökçen (SAW) uçak bileti
* Seçilecek otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
* Yunanistan şehir vergileri
* Panoramik Girit şehir turu
* Havalimanı - otel - havalimanı transferleri 
* Profesyonel rehberlik hizmetleri 
* Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler: 
* Vize ücreti ve servis bedeli
* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)
* Tüm kişisel harcamalar
* Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
* Öğle ve akşam yemekleri
* Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
* Satın alınan fırsatın iptal ve iadesi yoktur.
* Belirtilen fiyatlar iki kişilik odada kişi başıdır.
* Paket tura katılacak sayının (Minimum 40 kişi) yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
* Uçak saatlerine bağlı olarak, gezilecek yerler aynı kalmak suretiyle program akışında değişiklikler olabilir.
* Triple yani 3 kişilik konaklamalarda, iki kişilik odaya 3. yatak ilave olarak konulmaktadır.
* Continental kahvaltı ayrı grup salonunda verilmektedir.
* Ekstra turlar minimum 15 kişi katılımı ile gerçekleşmektedir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmayı arzu etmeyen konuklarımıza en uygun konaklama tesisinde serbest zaman verilir.
* Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.
* Ödeme anındaki döviz kuru geçerlidir.
* Acentemiz, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareketten 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir.
* Yurtdışı gezilerinde tur bitiş tarihi itibarı ile en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
* Tur dahilindeki ülkelere giriş vizesi yolcuların sorumluluğunda olup vize alınamaması sebebi ile turlarda herhangi bir iptal ve iade yapılmaz.

LÜTFEN BEKLEYİNİZ

Listeleniyor

LÜTFEN BEKLEYİNİZ