Uçuş Durumu
Nereden
Nereye
Yolcular
1 Yolcu
-
1
+
-
0
+
-
0
+

Kampanyalar

Yaz Fırsatları Otellerinde %40'a Varan İndirim

Yaz Fırsatları otellerinde %40'a varan indirim fırsatını kaçırmayın. Yaz mevsimi için planladığınız tatilinizi cazip ödeme seçenekleri ve %40’a varan indirimlerle satın alma imkanı veren kampanyalardır. Rezervasyonunuzu ne kadar erken yaparsanız tatilinizi en düşük fiyatlardan hem de özel indirimlerle en ekonomik şekilde satın almış olursunuz. Tek yapmanız gereken arama kriterlerinden istediğiniz özellikleri belirlemek ve farklı konsept ve özellikli yüzlerde otel içinden size en uygun olanı seçmek.

Kampanya Detayları

Yaz dönemi boyunca Antalya, Çeşme, Bodrum, Didim, Kuşadası, Alaçatı ve bunun gibi pek çok popüler lokasyon da bulunan birbirinden güzel oteller, size özel taksit seçenekleri ve fiyatlar ile beğeninize sunulmaktadır. Bu kampanya süresince erken rezervasyon sayfamızı inceleyerek beğendiğiniz otellerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve içinize en çok sinene rahatlıkla rezervasyon yaptırabilirsiniz. Beğendiğiniz tesislerin detaylarını web sitemizden inceleyerek gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Katılım Koşulları

Yaz Fırsatları Otellerinde %40'a Varan İndirim Fırsatı; sayfada yer alan tesislerde yapılacak konaklamalar için geçerlidir.
 

Diğer Kampanyalar

Kampanyalar