Selanik & İskeçe Karnavalı Turu Otobüs İle 1 Gece / 3 Gün

8 Mart 2019 Cuma - 10 Mart 2019 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
569,96 ₺

Özet

Selanik İskeçe Karnavalı Turu 
Otobüs İle 
08 - 10 Mart 2019 
1 Gece / 3 Gün 

Tur Programı

1. Gün: 08 Mart 2019 Cuma // İstanbul – Kavala - Selanik  
Akşam saat 22.00’da Kadıköy Hasanpaşa Tarihi Salı Pazarı Önü, 22.45’de Zincirlikuyu Avantgarde Otel önü, 23.30 Bakırköy Ömür Plaza önünden hareketle, Silivri-Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini sonrasında yolculuğumuz otoban üzerinden devam edecek.  

2. Gün: 09 Mart 2019 Cumartesi // Kavala - Selanik  
Sabah saatlerinde Kavala’ya varış ve panoramik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, 19. yüzyıl neoklasik yapılar, Eski – Yeni Şehir, Deniz Feneri, Ag. Nicholas ve Teodoro Kimissi Kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethane, ev ve heykelinin görülmesi sonrasında öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Selanik’e hareket ve varış. Sonrasında panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans Eserleri, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Kilisesi, Büyük İskender, Hamza Bey Cami, E.Venezelos - P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonya, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak taverna turuna katılma imkânı. Leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence. Geceleme otelimizde.

3. Gün: 10 Mart 2019 Pazar // Selanik - İskeçe - İstanbul  
Sabah kahvaltı sonrası odalarımızı boşaltıyoruz ve karnavala katılmak için İskeçe’ye hareket ediyoruz. Varışımızın ardından siz değerli misafirlerimizin karnavala katılım sağlaması için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirttiği yer ve saatte buluşmamızın ardından dönüş yolculuğu için hareket ediyoruz. İpsala sınır kapısından yolculuğumuza devam ediyoruz. Sınır kapısında pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri üzerinden, Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. Bir başka turumuzda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.