İzmir - Çeşme - Kuşadası - Pamukkale Turu Lüks Otobüsler ile 2 Gece 4 Gün

20 Nisan 2019 Cumartesi - 23 Nisan 2019 Salı Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
639,00 ₺

Özet

İzmir - Çeşme - Kuşadası - Pamukkale Turu
Lüks Otobüsler ile Ulaşım
20 - 23 Nisan 2019
2 Gece / 4 Gün
İzmir Saat Kulesi - Çeşme Kalesi - Alaçatı Sokakları - Meryem Ana Evi - Efes Antik Kenti - Pamukkale Travertenleri ve Termal Havuz

Tur Programı

1. Gün: 20 Nisan 2019 Cumartesi // İstanbul
22.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Mobilya Önü
22.30 Mecidiyeköy Meydan Yapı Kredi Bankası Önü
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Yanı Minibüs
23.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu Yanı (E 5 Ankara İstikameti)
23.30 Çayırova Mc Donald’s Önü
00.45’te Bursa Geçit AVM yanı Total Benzin İstasyonu önünden katılan misafirlerimizi alarak gece yolculuğumuza başlıyoruz.
 
2. Gün: 21 Nisan 2019 Pazar // İzmir Saat Kulesi - Kordon - Çeşme Kalesi - Alaçatı Sokakları - Rüzgar Değirmenleri
Saat 00.45’te Bursa Geçit AVM yanı Total Benzin İstasyonu'ndan katılan misafirlerimizi alarak araç içi ikramlar eşliğinde Bursa istikametine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolda alacağımız serbest sabah kahvaltının ardından İzmir Konak meydanından panoramik olarak, Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Asansör (Panoramik) gezisini yapıyoruz ve sonrasında Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı görüyoruz. Sonrasında Çeşme meydanda serbest zamanımızın ardından Alaçatı`ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Kuşadası’nda bulunan otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
* Sabah Kahvaltısı: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
* Öğle Yemeği: Bölge'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Güzergâh: İstanbul - Susurluk - Konak - Çeşme - Selçuk / 795 KM
* Konaklama Oteli: Dabaklar Otel 4* vb.

3. Gün: 22 Nisan 2019 Pazartesi // Efes Antik Kenti - Meryem Ana - Şirince - Eski Rum Evleri - Şirince Şarapları - Ayasuluk Kalesi ve Tepesi - Yedi Uyurlar
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Efes Antik Kenti`ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,) Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Kur’an-ı Kerim ve İncil’de adları geçen Eshab-ül Kehf (7 Uyurlar) geziyoruz, Gezilerimiz sonrasında, Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince gezimizi takiben Selçuk`a geçiyor. Burada Selçuk panoramik Şehir Turu Ayasuluk Kalesi ve Tepesini gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Otele girmeden önce dileyen misafirlerimizi Kuşadası’nda plajda bir süre yüzme molası verebiliriz. Dileyen misafirlerimiz otelde dinlenebilir veya havuzdan faydalanabilirler. Akşam yemeğine kadar dinlenip yüzme fırsatı yakalıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden konuklarımız ile Kuşadası Şehir ve Barlar Turu'na (Ekstra) gidiyoruz.
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Öğle Yemeği: Bölge'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Güzergâh: Selçuk - Efes Antik Kenti - Didim - Şirince / 100 km
* Konaklama Oteli: Dabaklar Otel 4* vb.

4. Gün: 23 Nisan 2019 Salı // Pamukkale - Travertenler - Hierapolis Antik Kenti - Denizli Tekstil Mağazası
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Pamukkale yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 2,5 saat sürecek bu güzel yolculuğun ardından Türkiye’mizin beyaz cenneti Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti (Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro) Travertenler, Karahayıt Köyü, Pamukkale Köyü gezilerini yapıyoruz. Yapılan anlatımlar ardından öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Sonrasında Pamukkale den ayrılarak dönüş yolculuğumuza başlamadan önce Denizli’nin meşhur tekstil mağazalarından birini ziyaret ediyoruz. Birçok ünlü markanın birebir imitasyonları ve birbirinden farklı tekstil ürünlerini bulabileceğiniz ziyaretimizin ardından dönüş yolculuğumuz başlıyor. Gece İstanbul’da siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakırken, bir başka gezide bir arada olmak ümidi ile vedalaşıyoruz.
 * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dâhildir)
* Öğle Yemeği: Bölge'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
* Akşam Yemeği: Yolda üzerinde dinlenme tesislerinde alınacaktır. (Ekstra)
* Güzergâh: Selçuk - Pamukkale - İstanbul / 660 km