Halkidiki - Selanik Turu Otobüs ile 1 Gece / 3 Gün

11 Ağustos 2019 Pazar - 13 Ağustos 2019 Salı Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
560,98 ₺

Özet

Halkidiki & Selanik Turu
Selanik (1)
Lüks Otobüsler ile
11 - 13 Ağustos 2019
1 Gece / 3 Gün
Atatürk’ün Evi Ziyareti Dahil

 

Tur Programı

1. Gün: 11 Ağustos 2019 Pazar // İstanbul - Selanik  
Akşam saat 21:00'da Kadıköy Hasanpaşa Tarihi Salı Pazarı önü, saat 21.30’da Gayrettepe Avantgarde Hotel önü, saat 22.00'da Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından sınır kapısına varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek Xanthi (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Alexandropouli (İskeçe) ve Kavala, Selanik üzerinden Halkidiki’ye yol alıyoruz. Geceyi yolda geçiriyoruz. 

2. Gün: 12 Ağustos 2019 Pazartesi // Selanik - Halkidiki - Selanik  
Sabah saatlerinde Kavala yakınlarında vereceğimiz mola sonrası Selanik'e varış ve ilk durağımız olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün evini ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası Yunanistan’ın ve Ege’nin en keyifli yazlık plaj beldelerinden biri olan Halkidiki’ye varış ile birlikte anlaşmalı Beach Club’a yerleşme ve tam gün muhteşem Ege denizinin ve güneşin keyfini yüzerek ve eğlenerek çıkarıyoruz. Akşam üzeri saat 17:00’da Selanik’e dönüp otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Sirtaki ve Taverna Turuna katılabilirler (Fix Menü yemek ve 2 içki dahil 45 Euro). Geceleme otelimizde.
Sabah Kahvaltısı: Kavala yakınlarında verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Ekstra düzenlenecek olan Sirtaki & Taverna turunda alınacaktır.

3. Gün: 13 Ağustos 2019 Salı // Selanik - Kavala - Taşöz (Thassos) Adası - İstanbul  
Sabah kahvaltısı sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz. Kavala’ya varış ile birlikte Kavala’nın ve çevrenin tadını çıkarmak için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak organize edeceği giriş ile Kavala’nın en gözde Beach Club’larından birinde tam gün muhteşem Ege denizinin ve güneşin keyfini yüzerek ve eğlenerek çıkarabilirler. (Kişi Başı 10 Euro Transfer ve Giriş Dahil) Dileyen misafirlerimiz ise rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Taşöz (Thassos) Adası turuna katılabilirler (Kişi Başı 25 Euro Feribot ve Beach Club Girişleri Dahil). Taşöz Adası turumuza katılan misafirlerimiz ile beraber Keramoti kasabasına giderek feribot ile adaya geçiş yapıyoruz. Yaklaşık olarak 40 dakika sürecek olan ada yolculuğumuz sonrasında feribottan inerek panoramik ada turumuza başlıyoruz. Turumuzun sonrasında anlaşmalı Beach Club’da yüzme ve eğlenme için serbest zaman. Bu zaman esnasında Taşöz’ün berrak sularında yüzme şansına sahip olacağız. Verilen serbest zaman sonrasında 17:00 feribotuyla adadan ayrılarak tekrar Keramoti’ye geçiyoruz. Kavala merkezde belirlenen noktada tüm misafirlerimiz ile buluşmamıza müteakip İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala Sınır Kapısından Türkiye’ye girişin ardından güzergah üzerinde vereceğimiz molayı takiben sabaha karşı İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.