Dubai Turu (4* Copthorne&Ramada Sharjah) Air Arabia Hava Yolları ile 3 Gece / 4 Gün

20 Nisan 2019 Cumartesi - 23 Nisan 2019 Salı Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
2.491,19 ₺

Özet

Dubai Turu
Air Arabia Hava Yolları İle 
3 Gece / 4 Gün 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özel

Tur Programı

1. Gün: 20 Nisan 2019 Cumartesi // İstanbul - Sharjah - Dubai  
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde saat 21.30’da buluşma. (Misafirlerimizin biniş işlemlerini daha rahat yapabilmesi adına turun kalkış gününden bir önceki akşam bilgilendirmede iletilecek saatte havalimanında bulunması gerekir.) Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Air Arabia Hava Yolları tarifeli uçuşuyla varış noktası Sharjah. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Arzu edenler için ekstra Emirates Mall & Dubai Mall & Fountain Gösterisi Gezisi’ne katılma imkânı sunuluyor. Geceleme otelimizde.

2. Gün: 21 Nisan 2019 Pazar // Dubai
Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi ’ne katılabilir. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

3. Gün: 22 Nisan 2019 Pazartesi // Dubai
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Abu Dhabi Gezisi (öğle yemekli)’ne katılabilir. Gezimiz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Akşam saatlerinde misafirlerimiz için ekstra olarak açık büfe akşam yemekli Dhow Cruise (tekne) Gezisi sunuluyor. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

4. Gün: 23 Nisan 2019 Salı // Dubai - Sharjah - İstanbul 
Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak otelden ayrılıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Dubai Eski Çarşılar Gezisi‘ne katılabilir. Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’nın tarifeli uçuşu ile belirtilen saatte uçuşumuz başlıyor. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.