Dubai Turu (3*) Air Arabia İle 3 Gece / 4 Gün

31 Ocak 2019 Perşembe - 3 Şubat 2019 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
2.491,19 ₺

Özet

Dubai Turu
Sömestir Özel
Air Arabia Hava Yolları İle
31 Ocak - 03 Şubat 2019
3 Gece / 4 Gün

Tur Programı

1. Gün: 31 Ocak 2019 Perşembe // İstanbul - Dubai
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yolları'nın G9 284 tarifeli seferi ile 01.15’te Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 06.10'da Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain Show turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall. Ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

2. Gün: 01 Şubat 2019 Cuma // Dubai 
Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelimizde.

3. Gün: 02 Şubat 2019 Cumartesi // Dubai 
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turuna katılabilirler. Turumuza dünyanın en büyük 4. camisi olan Şeyh Zaid Camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından Abu Dhabi panoramik şehir turumuzla devam ediyoruz. "Hızlı ve Öfkeli" filminin çekildiği Ethiad Kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village Müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında fotoğraf molası verip Dubai’ye dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler. Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur; geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

4. Gün: 03 Şubat 2019 Pazar // Dubai - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Dubai Eski Çarşılar turuna katılabilirler. Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik eşya, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra rehberinizin belirteceği saate kadar serbest zaman. Dilerseniz çevreyi fotoğraflayabilir, kendinize güzel anılar bırakabilirsiniz. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’na ait G9 283 sefer sayılı uçağı ile 20.50'de İstanbul'a hareket. Türkiye yerel saati ile 00.20'de İstanbul’a varış. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.