Bukovel Kayak Turu Pegasus HY ile 4 Gece / 5 Gün

21 Ocak 2019 Pazartesi - 25 Ocak 2019 Cuma Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
2.612,08 ₺

Özet

Bukovel Kayak Turu
Bukovel (4)
Pegasus Hava Yolları ile
21 - 25 Ocak 2019
4 Gece / 5 Gün

 

Tur Programı

1. Gün: 21 Ocak 2019 Pazartesi // İstanbul – Lviv – Bukovel
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC420 no'lu tarifeli seferi ile 14.20’de Lviv’e hareket. 15.15’te varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel aracımız ile yola çıkıyoruz. Merkeze varışımızı ardından yürüyerek şehir turumuzu yapıyoruz. II. Dünya Savaşı'nda zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Bukovel’e doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 4 saatlik yolculuğun ardından Bukovel’e varış ve odaların alınması, geceleme otelimizde. 

2. Gün: 22 Ocak 2019 Salı // Bukovel
Sabah kahvaltımızın ardından rehberiniz eşliğinde Bukovel’in şirin restoranları, kafeleri ve kayak merkezlerini gezdikten sonra serbest zaman. Karpatların eteklerinde eşsiz doğası ile bütünleşmiş tesisin öne çıkan özelliklerinden birisi ise yılın her mevsimi tesiste kar bulmak mümkün. Serbest zamanınızı kayak yaparak değerlendirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3. Gün: 23 Ocak 2019 Çarşamba // Bukovel
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için rehberimiz tarafından organize edilecek olan Husky köpekleri ile kayak keyfi. Tur sonrasında serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4. Gün: 24 Ocak 2019 Perşembe // Bukovel
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ATV motosikletleriyle düzenlenecek olan ekstra tura katılabilirler. Tur sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam sucuk, sınırsız şarap ve vodka ikramlı Gala Yemeğine katılabilirler. Geceleme otelimizde.
 
5. Gün: 25 Ocak 2019 Cuma // Bukovel – Lviv – İstanbul
Sabah otelden çıkış işlemleri için rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer için toplanma. Pegasus Havayolları'nın PC421 sefer sayılı uçuşu ile 15.15’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na hareket. 18:20’de varışımıza istinaden turumuzun sonu.