Budapeşte Turu Pegasus HY ile 3 Gece / 4 Gün

14 Şubat 2019 Perşembe - 17 Şubat 2019 Pazar Tarihleri arası

Yolcu Sayısı Seçiniz

Toplam Tutar
1.909,56 ₺

Özet

Budapeşte Turu 
Sevgililer Günü Özel
İkinci Kişi Sevgilin %50 İndirimli!
Pegasus Havayolları ile 
14 - 17 Şubat 2019
3 Gece / 4 Gün

Tur Programı

1. Gün: 14 Şubat 2019 Perşembe // İstanbul - Budapeşte
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali acenteniz kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 11.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın PC331 tarifeli seferi ile 14.15’te Budapeşte’ye hareket. Yerel saat ile 14.25’te varışın ardından özel aracımız ile Budapeşte panoramik şehir turumuz için alandan ayrılış. Bu turumuzda Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli Köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz, akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz. Geceleme otelimizde. 

2. Gün: 15 Şubat 2019 Cuma // Budapeşte
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Budapeşte Şaheserleri & Estergon & Visegrad öğle yemekli gezisine katılabilirler. "Budapeşte Şaheserleri" turumuzda şehirde görülmesi gereken tüm noktaları rehberinizin eşliğinde şehrin merkez caddelerinden, Tuna kıyılarından, tarihi köprülerinden ve meydanlarından geçerek Kale bölgesini, Balıkçılar burcunu, Matyas Kilisesi'ni ve Budapeşte resmini en iyi görebileceğiz ve çekebileceğiniz Citadella Tepesi'ne çıkacağız. Ardından bir Ortaçağ kalesi ve aynı zamanda av şatosu olan ihtişamlı Visegrad’ı ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda Visegrad Kalesi panoramik olarak görülecektir. Öğle yemeğini Rönesans atmosferinde alıyoruz. Öğle yemeği sonrası Estergon Katedrali'ni, Osmanlı’dan kalan Kale’nin kalıntılarını geziyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Tuna Nehri’nin ikiye böldüğü, Avrupa’nın incisi Budapeşte’yi nehirden izleme ve binaların tarihini dinlerken içeceklerini yudumlama fırsatı bulacakları Tuna Nehri gezisine katılabilirler. Radyo sanatçılarının sesinden muhteşem tarih yorumları ile Türkçe anlatımların yapıldığı turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Geceleme otelinizde. 

3. Gün: 16 Şubat 2019 Cumartesi // Budapeşte
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra organize edilecek Bratislava & Viyana gezisi. Viyana şehir turunda görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzdan sonra serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte Bratislava şehir turu için Viyana’dan hareket. Bratislava, Slovakya Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehridir. Tuna Nehri kıyısında yer alan şehir hem Avusturya'ya hem de Macaristan'a sınırdır. Dünyada bu şekilde iki devlete sınırı olan sadece iki tane başkent vardır. Şehir çok sayıda festivale ve ticari sergiye ev sahipliği yapmaktadır. Turumuz sonrası Budapeşte’ye otele dönüyoruz. Geceleme otelinizde.

4. Gün: 17 Şubat 2019 Pazar // Budapeşte - İstanbul
Sabah erken alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları'nın PC332 tarifeli seferi ile 14.25’te İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 18.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.